Kelták jártak a Vörös Bolygón?
Megtalálhatták Stonehenge párját a Marson!
Újabb érdekességet találtak a planétáról készült képeken. Vagy mégsem?
Nézze meg, milyen elképesztő dolgokat látni a Marson, mégse tudjuk, mik azok >>> 
NASA
Lassan érdemes a régi mondást felfrissíteni és így használni: "Amit még nem láttak a Marson, az nincs is". De tényleg, az utóbbi időben piramistól kezdve lebegő kanálon át gyíkokig és rákszörnyekig, mindent láttak már a szomszédos bolygóról készült felvételeken.
NASA
A legújabb őrület egy olyan képződmény, ami kísértetiesen hasonlít a Stonehenge-i sziklakörhöz. Egy magát Mister Enigmának nevező felhasználó számítógép által generált gépi hanggal kommentált YouTube-videója hívja fel a figyelmet a különleges látványra a NASA egyik felvételén.
NASA
Az a baj azonban az ilyen felvételekkel, hogy ha más szögből vagy más felbontásban nézzük őket, rögvest kevésbé rejtélyes formációkat látunk. Ráadásul a kép felbontása sincs megadva, így simán elképzelhető, hogy a "Marshenge" kövei kétszer nagyobbak vagy éppen feleakkorák, mint a földi sziklák.
NASA
"Lehet, hogy Stonehenge építői jártak a Marson?" - teszi fel a kérdést Engima. Nos, ha minden a tervek szerint alakul, akkor még a mi életünkben kiderülnek a Vörös Bolygó rejtélyei. Addig azonban marad a találgatás és a képzelődés, de ha úgy vesszük, az éjszakai égboltra tekintve az ember ősidőktől fogva ezt csinálja. Csak most HD-minőségű képekkel.
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


