Lerúgták az angol csodavédőt

Sérülés miatt veszélybe került Terry vb-szereplése

Veszélybe került John Terry világbajnoki szereplése, miután a Chelsea angol válogatott futballistája megsérült csapata szerdai edzésén.

2010.05.12 17:37MTI

A 29 éves védő a lábfejére kapott egy rúgást, s az edzőközpontot már egy speciális védőcsizmában hagyta el. Később kórházba szállították, de az, hogy milyen súlyos a sérülése, várhatóan csak csütörtökön derül ki.

A Chelsea múlt vasárnap története negyedik bajnoki címét szerezte meg azzal, hogy az utolsó fordulóban 8-0-ra nyert a vendég Wigan ellen.

A Kékek ráadásul duplázhatnak, mivel az FA Kupa szombati döntőjében is érdekeltek, ellenfelük a Portsmouth lesz.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.