A búvárok több órája keresik a fiút
Elmerült egy fiú a Kaposvár melletti Deseda-tóban
Elmerült egy 14 éves fiú szerdán a Kaposvár melletti Deseda-tóban a kijelölt strand közelében, a búvárok több órája keresik - közölte a rendőrség.
2009.08.19 15:13MTIA kiskorpádi fiú barátaival fürdött a tóban és már a part felé tartottak, amikor eddig ismeretlen okból és körülmények között elmerült - tájékoztatott a történtekről a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. Karsay Kornél beszámolója szerint a dél körül történt balesethez kivonult tűzoltókat a fiú keresésében a kaposvári Kötél Életmentő Egyesület tagjai is segítik.
A búvárok mintegy három órája keresik a fiút, a rendőrök a helyszínen tanúkat hallgatnak meg, köztük a fiú barátait - tette hozzá a szóvivő, aki a kutatás eredményéről és a részletekről későbbre ígért tájékoztatást. Az MTI értesülése szerint a fiú egy gumimatracról csúszott a vízbe.