79 éves nőt gyilkolt a tettes, a pénz kellett
Egymillió forint nyomravezetői díj a csépai rablógyilkosság ügyében
Egymillió forint nyomravezető díjat tűzött ki a rendőrség a tavaly novemberi csépai rablógyilkosság ügyében; a pénzt az kaphatja meg, aki olyan információval szolgál, amely az elkövető elfogását eredményezi.
2009.03.09 15:08MTISzabó Zita rendőr százados a bűnesetről elmondta: az ismeretlen tettes 2008. november 21-ére virradóra megölt egy 79 éves nőt Csépán, a lakásában, majd a házból feltehetően készpénzt tulajdonított el. A rendőrségen a hozzátartozók tettek bejelentést, miután pár napja nem látták az idős asszonyt.
A kiérkező rendőrök a ház bejárati ajtajának üvegét betörve találták. A nyomozás megállapításai szerint az ismeretlen tettes brutálisan bántalmazta áldozatát, aki a helyszínen belehalt sérüléseibe - tette hozzá a szóvivő.
Kapcsolódó írások:
- Több ezren lehetnek a tatárszentgyörgyi gyilkosság áldozatainak temetésén
- Két embert öltek meg - Előzetesben a pécsi kézigránátos gyilkosság gyanúsítottjai
- Tatárszentgyörgyi gyilkosság: kedden temetik az áldozatokat
- Tatárszentgyörgyi gyilkosság - Több szakértő véleményére vár az NNI
- Tatárszentgyörgyi gyilkosság: rettegnek a falubeliek
- Egy bírónő és rendőrök és is ott voltak a gyilkosság idején a Patrióta bárban
- Öngyilkosság megelőzéséről beszéltek, majd valaki főbe lőtte magát!