Sok 100 palackot vittek magukkal
Előzetesben a mádi bortolvajok
Sok száz palack aszúeszenciát loptak el a tokaj-hegyaljai Mádon egy szőlőfeldolgozóból még május 10-én.
2014.06.02 17:50MTI
freedigitalphotos.net/marin
A tolvajokat elfogták, a bíróság előzetes letartóztatásba helyezte őket - tájékoztatta a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense hétfőn az MTI-vel.
Janasóczki Attila közölte: egy mádi férfit és fiatalkorú társát fogták el május 28-án, őket gyanúsítják a több millió forint értékű bor ellopásával. A rendőrök csaknem az összes ellopott aszúeszenciát, valamint más, szintén lopásból származó tárgyakat foglaltak le náluk.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


