A fenyegetőt a rendőrök elfogták

Bombával fenyegette meg egy férfi a Zágrábból Budapestre tartó vonatot

Bombával fenyegette meg egy nagykanizsai férfi a Zágrábból Budapest felé közlekedő vonatot.

2012.10.28 19:40MTI

A fenyegetőt a rendőrök elfogták és őrizetbe vették - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság sajtófőnöke vasárnap az MTI-vel.

Nothoff Ingrid - az erről szóló sajtóinformációkat megerősítve - elmondta, szombat délután érkezett a bombafenyegetés a 107-es segélyhívószámra. A vonatot ezt követően többször is átvizsgálták a szakemberek, robbanószerkezetet viszont nem találtak.
   
A telefonálót a rendőrök hat órán belül elfogták a lakásán, őrizetbe vették, és köznyugalmat súlyosan megzavaró közveszéllyel fenyegetés miatt eljárást indítottak ellene.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.