Illegális bevándorlás
A tatabányai vasútállomásra kísérik a Bicskéről indult migránsokat
A rendőrség a tatabányai vasútállomásra kíséri azt a több mint kétszáz migránst, akik reggel a bicskei befogadó állomásról indultak.
2015.09.05 15:49MTIA migránsok csoportja szombaton délután fél négykor Tatabánya Felsőgalla városrészének főútján haladt.
Az MTI tudósítója szerint a menetben főként fiatal férfiak mennek, néhány gyerekes család mellett.
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


