Szabálysértés miatt
Budapest Pride - két embert állítottak elő a rendőrök
Két embert állított elő a rendőrség szombaton a Budapest Pride felvonulásával összefüggésben.
2015.07.12 08:20MTIA rendőrség arról nem adott tájékoztatást, hogy pontosan miért volt szükség a két ember előállítására, mindössze azt közölték, hogy a hatóság szerint szabálysértést követtek el.
A BRFK arról is beszámolt, hogy egy esetben közbiztonságra különösen veszélyes eszközt foglaltak le.
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


