24 milliót ér

Füstölöghetnek a csempészek - 30 ezer doboz cigi a felborult mikrobuszban

30 ezer doboz csempészcigarettára bukkantak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai egy felborult mikrobuszban a magyar-ukrán határ melletti Uszkán.

2013.10.06 08:58Havariapress

Előzetes információk alapján tartottak ellenőrzés a NAV munkatársai a kora hajnali órákban, a magyar-ukrán határ melletti Uszkán.

A pénzügyőrök a két országot elválasztó Batár-patak partján egy felborult mikrobuszt találtak, amiben 30 ezer doboz csempészcigarettára bukkantak.

A pénzügyőrök a 24 millió forint értékű ukrán dohányárut és a járművet lefoglalták, és költségvetési csalás miatt feljelentést tettek a NAV pénzügyi nyomozóinál ismeretlen elkövető ellen.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.