Kegyetlen szülők
Faketrecben tartották a gyereküket
Három évig terjedő börtönbüntetés vár azokra a Szibéria déli részén élő orosz szülőkre, akik tizenegy éves gyermeküket húsz hónapon át egy három négyzetméteres faketrecben tartották.
2009.12.31 13:26MTIA Ria Novosztyi hírügynökség információi szerint néhány nappal ezelőtt vették őrizetbe a szülőket, akik a kihallgatáson azt mondták: a gyerek "örökké csak problémát okozott". Hat évvel ezelőtt ugyancsak Szibériában egy nőt 14 év börtönbüntetésre ítéltek, mert ötéves gyermekét az ágyhoz láncolta, és hagyta, hogy éhen haljon.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


