Bea után kiderült a kamuszerelem...
Danny Blue igazából nem Lilla párja? De akkor mije?
Labancz Lilla a kedvese a mentalistának - írta meg több bulvárlap is, ám lehet, hogy Danny Blue és a szőke színésznő közt nincs is semmi. Korábban Hargitai Beával sem volt: de akkor miért jelentek meg többször együtt, kéz a kézben...?
2009.05.20 09:15ma.hu - Fotó: Tabu tvA szexi playmate, Hargitai Bea és Danny Blue egy évvel ezelőtt kézenfogva járkáltak rendezvényeken, ölelgették egymást és turbékoltak, de csók sosem csattant a kamerák előtt. Sőt, úgy tűnik, kettesben sem! Pár hét alatt véget ért a kapcsolat, melyről azonban meglepetésre Danny Blue később azt nyilatkozta: nem is volt az! Csupán találkozgattak Beával, mondta, nem volt komoly a dolog...
Most úgy tűnik, Labancz Lillával ugyanez a helyzet. Az Álom.net főhősét mostanság együtt látni Danny-vel, intim kapcsolatukról ír a sajtó. A hírek szerint viszont Lillának van kedvese, az pedig nem Danny Blue! Mégis, mindketten azt mutatják a külvilágnak, hogy nagyon boldogok együtt - adta hírül az Epizód magazin.
Az ország elsőszámú mentalistája és a csinos színésznő rendszeresen együtt mulatnak celeb eseményeken.
Legutóbb az FHM magazin 100 Bombázó választásán voltak jelen, amikor Labancz Lilla közönségdíjat nyert.
Egy dolog azonban feltűnhetett a jelenlevőknek: Danny Blue és Lilla a kamerák előtt sosem váltottak csókot.
A páros elmondása szerint azonnal megtetszett egymásnak. Az egyik televíziós műsor felvételén találkoztak először, itt lángolt fel a szerelem. Mindketten nagyon boldogok, nyilatkozták.
Hozzátették, hogy sajnos igen elfoglaltak, de igyekszenek elég időt fordítani egymásra.
Lilla elismerést kapott az FHM rendezvényén, de a nagy vidámság közepette sem csattant el csók közte és Danny Blue közt.
A két fiatal kijelentette, nem hajlandók a kamerák kereszttüzében "smárolni". Danny Blue szerint ez olyan intim dolog, nem tartozik másra, csak kettőjükre.
Kirakat jellegűnek éreznék, ha a nyilvánosság előtt váltanának csókot. Ők pedig nem szeretnek beengedni senkit az intim szférájukba - hangsúlyozta Labancz Lilla.