Bébiboom Kecskeméten is
Tele lett a Vadaskert sok-sok cuki bébiállattal - videó!
Egy hónap alatt 18 állatkölyök született. Lettek kameruni törpe kecske és muflon gidák, róka és gyűrűsfarkú maki kölykök, egy póni csikó és egy néhány hónapos teve is.
2014.04.27 02:30ma.huEgy hónap alatt 18 kicsi született, és új lakó is érkezett: egy babateve, akinek nemsokára menyasszonya is lesz.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


