Rohamosan telnek a szállodák szilveszterre!
Gondolt már szilveszterre?
Sok szálloda már most megtelt szilveszterre, és szinte mindenhol rohamosan fogynak a szobák, sok esetben az előfoglalási akciókat már vissza is vonták a hotelek.
2013.11.28 14:15MTI
Kastély-hotel - szívesen töltjük az év végét ilyen helyeken
Az idén hamarabb elkezdődtek a szilveszteri foglalások, mint tavaly, akkor ilyenkor még szinte alig foglaltak a vendégek. Elsősorban az olcsóbb, 100-150 ezer Ft alatti wellness csomagokat keresik a vendégek, ezek azok, melyek közül már sok szálloda nem tud több vendéget fogadni, közölte a BelföldiPihenés.hu.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


