Tv, műsor
Mozgalmas, sportos hétvége: élőben a tévében - péntek, szombat
A pénteki és szombati élő sportközvetítések programja a hazai televíziókban.
2014.09.26 09:12MTISzeptember 26., péntek:
Duna
15.30: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, FGSZ Siófok-ZTE FC
Sport 1
12.30: Tenisz, ATP-torna, Kuala Lumpur
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd - PMFC-Matias
Sport 2
9.00: Kerékpár, országúti vb, női junior egyéni mezőnyverseny, Ponferrada
13.00: Kerékpár, országúti vb, férfi U23-as egyéni mezőnyverseny, Ponferrada
Sport M
20.15: Lóverseny, futam
Sportklub
19.00: Kosárlabda, ACB Liga, Szuperkupa, elődöntő, Real Madrid-Valencia Basket
Eurosport 2
12.30 és 16.30: Krikett, Twenty20 Bajnokok Ligája
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, FSV Mainz 05-1899 Hoffenheim
Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
13.15: Kosárlabda, II. Morgen Ferdinánd Emléktorna, bronzmérkőzés
15.25: Kosárlabda, II. Morgen Ferdinánd Emléktorna, döntő
Digisport 2
8.55: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés
9.50: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés
10.50: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés
13.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan
17.55: Jégkorong, MOL Liga, ASC Corona Brasov-Dab.Docler
Szeptember 27., szombat:
M1
16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-MTK Budapest
M2
21.54: Autósport, DTM időmérő, Hollandia
Sport 1
8.15: Tenisz, ATP-torna, Kuala Lumpur
14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskemét-Nyíregyháza
16.45: Kerékpár, országúti vb, női elit mezőnyverseny, Ponferrada
18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks - DVSC-Teva
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa - Újpest
22.45: Ökölvívás, profi gála, Artur Abraham - Paul Smith, Kiel
Sport 2
9.00: Kerékpár, országúti vb, junior mezőnyverseny
13.15: Kosárlabda, női vb, Kuba-Ausztrália, Törökország
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Madrid
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Granada
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sevilla
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Eibar
Sport M
14.55: Lóverseny, futam
Sportklub
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lille
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bastia
Eurosport 1
12.45: Autósport, Renault világsorozat, 1. futam
21.00: Küzdősport, World GP-sorozat
Eurosport 2
6.15: Ausztrálfutball, ligadöntő, Sydney Swans-Hawthorn Hawks
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Werder Bremen
Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Vuhan
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Everton
15.55: Kézilabda, férfi BL, Csehovszkije Medvegyi - MKB-MVM Veszprém
17.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus
Digisport 2
8.55: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
9.50: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
10.50: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
12.25: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, Moto3, időmérő
13.25: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.05: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, MotoGP, időmérő
15.00: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, Moto2, időmérő
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Aston Villa
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Hellas Verona
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-PSG