Öregember nem vén ember
Beckham a visszatérést fontolgatja
Az angolok futballsztárja, aki tavaly a Paris Saint-Germain színeiben fejezte be pályafutását.
2014.06.03 18:05MTI
Forrás: Wikipedia
A 39 éves exjátékos úgy nyilatkozott a BBC-nek, hogy visszavonulása után nehéz időket élt át, és izgalmas lenne visszatérni a pályára.
Beckham azt tervezi, hogy - ha megfelelő stadion épül - Miamiban klubot alapít, amely az észak-amerikai bajnokságban (MLS) szerepelne. A 115-szörös válogatott középpályás 2007 és 2012 között a Los Angeles Galaxyt erősítette az MLS-ben.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


