Sakk
Berkes nyerte a sakk ob-t
Berkes Ferenc a pénteki, utolsó fordulóban aratott győzelmével megnyerte a férfiak Hévízen rendezett egyéni sakk bajnokságát.
2012.11.30 17:46MTIA magyar szövetség honlapja szerint a kilencfordulós viadalt öt győzelem mellett négy döntetlennel zárta az indulók között a legmagasabb Élő-pontszámmal rendelkező Berkes. Mögötte Bánusz Tamás 6,5 ponttal zárt a második, Medvegy Zoltán 5,5 ponttal a harmadik helyen.
A címvédő Erdős Viktor ötödik lett.
A nők hétfőtől Kisvárdán ülnek asztalhoz az ob-n.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


