Gatyát rángat a színésznő a hirdetésben!
Videóval - A vetkőztető Pamela jót akart, de betiltották!
A szexi szőkeség az állatok védelmére kelt - Csakhogy úgy tűnik, Pamela Anderson túl erotikusan tette mindezt. Betiltották a reklámfilmjét.
18 éven felülieknek: Pamela Anderson meztelenül a Playboy-ban!
A reklámfilmben Pamela Anderson vonzó biztonsági ember bőrében tűnik fel a repülőtéren, levetkőzteti az utasokat, majd elszedi tőlük a náluk lévő bundákat és prémeket.
Így próbálja őket rávenni arra, hogy ezeket a holmikat nem kellene viselniük, ha egy kicsit is tenni szeretnének az állatvédelemért.
– Nagyon örülök ennek a hirdetésnek, végre arról beszél, amiről csak kevesen mernek. Az embereknek nem kellene szőrmét hordaniuk. Főleg anyáink generációja az, melyet nehéz erről meggyőzni - mesélte az egykori Baywatch sztár.
Ősz végétől játszották volna a kisfilmet 45 amerikai repülőtéren, de a döntéshozók szerint a gyerekeket és a velük utazó szüleiket zavarba hozták volna a vetkőztetős jelenetek, ezért betiltották.
Az állatvédő szervezetnél, a PETÁ-nál, most mégis abban reménykednek, hogy más társaságok, tévék majd érdeklődnek a kisfilmjükért.
Nem adják fel, tovább folytatják harcukat, hogy felhívják az emberek figyelmét a bőr és prémkészítő cégek kegyetlenségeire.
Szexi villanyszerelő Pamela Anderson új lovagja?
Kapcsolódó írások:
- Fotók 18 éven felülieknek - Pamela Anderson: Szex nélkül nem tudom, mi lenne!
- Képek - Pamela Anderson-nak nem volt elég a verésből?
- Labancz Lilla: Pamela Anderson még a lábam is lemosta
- Videó- Ciki! Pamela Anderson úgy festett, mint aki a gettóból jött!
- Meghökkentő képek: Jó ég! Mit tettek Pamela Anderson arcával?
- Ciki fotók: Juj! Pamela Anderson mellbimbója kiesett a divatbemutatón!