Ha McCain győz, nem kér a modell Amerikából!
Durva! A választásoktól függ Heidi és Seal sorsa?
A topmodell és Seal döntöttek: ha McCain győz, akkor nem kérnek Amerikából. A szépséges német modell csak nemrég kapta meg az amerikai állampolgárságot, de már most elszánt kampányt folytat a választási küzdelemben.
Bájos képek - Seal és Heidi gyermekeikkel! 
Heidi és Seal tisztelik Obamát!
Heidi és népes családja már tudja, kire adja a voksát november 4-én, és az eredménytől függ az is, hogy hol élik le hátralévő életüket.
- Ha McCain győz, és Amerika továbbra is a szakadék szélén tántorog, akkor elhagyjuk az országot. Nem probléma, megoldjuk ezt is. Nem kérdés számomra, hogy Obama csodás ember. Ha tehetném, rászavaznék – árulta el Seal a Vanity Fair magazinnak.
A brit soulénekes nem rendelkezik amerikai állampolgársággal, ezért ikszelni nem tud, csupán a véleményét mondhatja el a választásokkal kapcsolatban.
– Bízom benne, hogy az amerikaiak is látják, milyen disznóságok folynak ebben az országban. Az egészségügy romokban, a gazdaság a csőd szélén, és benne vagyunk egy szükségtelen és borzalmas háborúban – dühöngött a háromgyermekes sztár.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


