GhettoBlaster, masszőr és virágok az öltözőbe
Már javában készülnek a Szegedi Ifjúsági Napokra!
Már javában készülnek a Szegedi Ifjúsági Napok szervezői, hogy augusztus utolsó hétvégéjén, a fesztiválnyár nagy záróbuliját celebrálják. Ahhoz hogy minden klappoljon, a fellépő sztárok kívánságait is ki kell majd elégítni.
2009.08.18 14:05ma.huErős női vonalat vonultat fel idén a Szegedi Ifjúsági Napok, hiszen fellép majd Macy Gray és Gabriella Cilmi is a legnagyobb nyárzáró fesztiválunkon.
Egyikük úgy gondolta, hogy semmi extrát nem kér, csak jön és énekel, míg a másik azért jelzett náhány kívánságot. Így például rózsákkal szeretné telerakni öltözőjét, de emellett egy vanília illatú gyertyát is akar.
Bár aktívan használja notebookját, arra felhívta a figyelmet, hogy egy hagyományos golyósiron is legyen az öltözőben. A SZIN egyik sztárcsapatának tagjai ki nem állhatják a fénycsöves lámpákat viszont minde áron szeretnének egy Ghetto Blastert, azaz egy nagy hordozható magnós rádiót.
Az egyik Dj elektromos szobabicikivel akar gyúrni a lemezpakolásra, míg egy másik fellépő kikötötte, hogy egy legalább 160-cm magas masszőr álljon a rendelkezésére, ha kell, akkor tolmáccsal. Az egyik rockcsapat, pedig komolyzenei cd-ket szeretne hallgatni, míg felkészül a koncertre. Előnyben a bécsi klasszikusok: Haydn, Mozart, Beethoven.
Augusztus végén végleg lezáródik az idei fesztiválnyár, és a nagy záróesemény nem más, mint a szegedi Tisza-part medencékkel tarkított partfürdőjén rendezendő Szegedi Ifjúsági Napok. A színpadokon a hazai zenei élet krémje mellett ott lesz Macy Gray, Gabriella Cilmi, a Guano Apes, a Russkaja és – mások mellett – a !Deladap.
A SZIN idén már 5 naposra bővült: a mínusz egyedik napon, azaz augusztus 25-én az idén 40 éves Woodstocknak állít emléket a fesztivál.