Épp a síneken időztek
Tevéket gázolt halálra a beér-sevai vonat
A Beér-Sevába tartó, utasokkal teli vonat kedd este halálra gázolt tizennégy, a síneken időző tevét.
2013.12.18 09:55MTI
freedigitalphotos.net
A történtek után a vonat továbbhajtott, az utasok közül senki sem sérült meg. A rendőrség a területi állatorvosi szolgálat segítségével keresi a tevék gazdáját, hogy kiderítsék, miként kerültek az állatok a vasúti sínekre - írta a Ynet, a Yediót Ahronót című izraeli lap hírportálja.
Az izraeli vasúti társaság szóvivője szerint a mozdonyvezetők az állatokat már csak későn vehették észre, ilyenkor semmiképpen sem képesek már időben megállítani a nyolcszáz méter féktávolságú szerelvényeket. Ugyanakkor a vasútnál leszögezték, hogy mint minden gázolásnál, meg kellett volna állítani a vonatot, meg kellett volna győződni arról, hogy nem esett kár emberéletben, és hogy nem sérült meg a jármű.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


