Sindzó utasítása
Leállítják a fukusimai erőmű maradék két blokkját is
A fukusimai erőmű még működő két blokkjának leállítására utasította az üzemeltetőt Abe Sindzó japán miniszterelnök.
2013.09.19 09:52MTI
Abe Sinzó az erőműben tett látogatása után arra utasította a fukusimai erőmű üzemeltetőjét, a Tokyo Electric Power Co. vállalatot (TEPCO), hogy véglegesen állítsa le az erőmű még üzemelő két blokkját.
Az erőmű összesen hat blokkjából négyet tett üzemképtelenné a 2011 márciusi földrengés-szökőár természeti katasztrófa. A négy reaktorból három leolvadt.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


