A feleség súlyos égési sérüléseket szenvedett
Felgyújtotta a házát, majd öngyilkos lett egy férfi
Felgyújtotta a házát, majd öngyilkos lett egy idős férfi Hódmezővásárhelyen kedden késő este - közölte az országos Rendőr-főkapitányság (ORFK).
2009.11.11 08:17MTIA tűzoltókat egy szomszéd riasztotta, aki a házban lakó nő segélykiáltásaira lett figyelmes. Az elsődleges adatok szerint az idős férfi miután felgyújtotta a Szent László utcában lévő házat, önkezével véget vetett életének. A lángokra felébredt a felesége, aki kimenekítette a tűzből az akkor már eszméletlen férfit. A mentőszolgálat munkatársai már nem tudtak segíteni a férfin, a helyszínen életét vesztette. A nőt súlyos égési sérülésekkel szállították a vásárhelyi mentők a szegedi Bőrgyógyászati Klinikára.
A helyszínre érkező tűzoltók gyorsan megfékezték a lángokat, de a lakás így is használhatatlanná vált. A tűz nem terjedt át más épületre. A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást rendelt el, az eset pontos körülményeit szakértők bevonásával tisztázzák.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


