Már-már csak megszokásból viszik be
Húsznál többször büntették a visszaeső betörőt
Ismét őrizetbe került egy, már több mint húsz alkalommal büntetett, visszaeső betörő Nyíregyházán - legutóbb tavaly nyáron bocsátották feltételesen szabadlábra, és jelenleg is több büntetőeljárás folyik ellene.
2009.03.23 17:19HavariaPressA szabolcsi megyeszékhely kapitányságának járőrei a hétvégén fogták el és vették őrizetbe a 38 éves helybeli férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy február végén és március közepén több lakásba is betört a városban.
E bűntettei alkalmával összesen mintegy hárommillió forint értékben tulajdonított el pénzt, ékszereket, műszaki cikkeket és más tárgyakat. A gyanúsítottnál tartott házkutatás során a felderítők lefoglalták a bűncselekményekből származó ékszereket és műszaki cikkeket, majd őrizetbe vették a férfit.
Az illető egyébként eddig 23 alkalommal volt büntetve, legutóbb tavaly nyáron bocsátották feltételesen szabadlábra, és jelenleg is több büntetőeljárás folyik ellene. A Nyíregyházi Rendőrkapitányságon kezdeményezték a visszaeső gyanúsított előzetes letartóztatását.