Baleset
Megkülönböztető jelzést használó mentő szenvedett balesetet Újpesten
A mentő megkülönböztető jelzést használva egy beteghez tartott.
2026.04.27 19:10MTI
Mentőautó ütközött össze egy személyautóval hétfő délután Újpesten, az Elem utcában - tájékoztatta az Országos Mentőszolgálat szóvivője az MTI-t.
Győrfi Pál elmondta: a mentő megkülönböztető jelzést használva egy beteghez tartott, amikor összeütközött az autóval. Az autóban ülő nőt - aki a vállát fájlalta - és a mentőautó két fős személyzetét kivizsgálásra kórházba szállították.
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


