Árokba hajtott egy BMW Baktüttös közelében

Kisgyerek halt meg a balesetben

Minden utas kizuhant a járműből, és egy kislány életét vesztette, amikor egy kanyargós útszakaszon árokba hajtott egy BMW Baktüttös közelében - jelenti a HavariaPress.

2008.10.20 18:08HavariaPress

A végzetes baleset még szombaton délután történt a Zala megyei település és a szomszédos Tófej között. Egy BMW személyautó a 75-ös főút felé haladt, amikor a települések közötti kanyarokban az autó kisodródott az útpadkára, majd többször megpördülve árokba csapódott. A baleset következtében mind az öt utas kizuhant az autóból, s egy 19 hónapos kislány olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a kórházba szállítás közben elhunyt. Az autó másik négy utasa közül egy ember súlyos, míg a másik három könnyebb sérüléseket szenvedett. A Zalaegerszegi Rendőrkapitányságon vizsgálatot indítottak a baleset körülményeinek tisztázására.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.