Gáz
Szénmonoxid-mérgezés egy fővárosi lakásban
Két embert vittek kórházba a mentők szénmonoxid-mérgezés gyanújával szerdára virradó éjjel egy budapesti lakásból.
2015.05.06 07:13MTIA tájékoztatás szerint az egyik Bajza utcai ház földszinti lakásának levegőjében a tűzoltók magas szénmonoxid-koncentrációt mértek, a gázszolgáltató szakemberei pedig lezárták azt a készüléket, amelyből a gáz szivároghatott.
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


