Sűrű füst lepte el a lakást
Füstmérgezés Kiskunfélegyházán
Hétfőn reggel ütött ki tűz egy Holló Lajos utcai lakás fürdőszobájában. A lakás pillanatok alatt megtelt sűrű füsttel, az odabent tartózkodó lakó füstmérgezést szenvedett.
2015.05.04 10:20HavariapressA tűzoltók egy vízsugárral eloltották a tüzet, majd átvizsgálták és átszellőztették a lakást. A füstmérgezést szenvedett embert a mentők kórházba szállították.
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


