Munkavégzés közben
Lezuhant a háztetőről és meghalt egy férfi
Meghalt egy ház tetejéről leeső férfi Hódmezővásárhelyen szombat délután.
2015.01.31 17:30MTIA Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője, Jászai Linda elmondta, a fiatal férfi az emeletes épület tetején dolgozott, amikor eddig tisztázatlan körülmények között leesett a magasból.
A balesetben olyan súlyosan megsérült, hogy életét vesztette - közölte a főhadnagy, hozzátéve: az esetet a rendőrség közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja.
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


