A lakásában őrjöngött
A TEK-eseknek kellett ártalmatlanítaniuk a késsel hadonászó férfit
A Terrorelhárítási Központ műveleti egységének segítségével sikerült intézkedés alá vonni az ön- és közveszélyes kecskeméti férfit.
2014.12.09 09:58ma.hu
Bejelentés érkezett a rendőrségre 2014. december 8-án 17 óra 16 perckor arról, hogy egy kecskeméti férfi a lakásában őrjöng.
A helyszínre kiérkező járőrök a nyitott kémlelő ablakon keresztül látták, hogy a lakásban egyedül tartózkodó férfi zavartan, a kezében egy késsel fenyegetőzve ön- és közveszélyes módon viselkedik.
Az egyenruhások felszólításának nem tett eleget, ezért a sikertelen kapcsolatfelvételt követően a rendőrség a Terrorelhárítási Központ műveleti egységét kérte fel az ön- és közveszélyes 60 éves férfi elfogásához, melynek eredményeképpen 19 óra 10 perckor intézkedés alá vonták, majd további egészségügyi ellátás céljából sérülésmentesen átadták a mentőszolgálat munkatársainak.