Tűzszerészet
Robbantani viszik a féltonnás szolnoki bombát
Megsemmisítésre elszállítják a Szolnokon talált ötszáz kilogrammos bombát. Megindult a vonatközlekedés is.
2014.10.31 15:46MTIA Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs altisztje, Bátyi Edina elmondta: a világháborús amerikai bomba a vasúti hídnál, az odaszállított földből került elő felújítási munkák közben. A robbanótestet a Magyar Honvédség központi gyűjtőhelyére szállítják. A terület lezárását kevéssel 15 óra után feloldották.
A Mávinform tájékoztatása szerint a bomba miatt korábban nem jártak a vonatok Szolnok és Szajol között, de már megindult a közlekedés.
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


