Fő a biztonság
Gázömlés miatt több embernek el kellett hagynia otthonát Vecsésen
Eltört egy gázcső a vecsési Telepi utcában, a kiömlő gáz miatt biztonsági okokból ötven méteres sugarú körben lezárták a területet.
2014.07.01 10:59MTICsámpai Attila, a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivőjének tájékoztatása szerint az üres telken történt gázcsőtörés oka egyelőre nem ismert. A monori tűzoltók az ötven méteren belül otthon tartózkodókat - öt felnőttet és egy gyermeket - lakásaik elhagyására kérték, majd védősugárral hozzákezdtek a kiömlő gáz közömbösítéséhez.
A szolgáltató megérkezéséig elszorították a csövet, hogy megakadályozzák az esetleges robbanást - mondta a szóvivő.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


