Mosonmagyaróváron

A TEK-nek kellett kiköltöztetnie egy albérlőt

A lakás tulajdonosa elmondta, hogy korábbi látogatásakor fegyvereket vagy utánzatokat látott a lakásban.

2014.06.11 14:10MTI

A Terrorelhárítási Központ (TEK) segítségével költöztettek ki egy albérlőt Mosonmagyaróváron, miután a férfi elbarikádozta magát a lakásban - tájékoztatott a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyelete.

Jelezték: a rendőrök azért kérték a TEK közreműködését, mert a lakás tulajdonosa elmondta, hogy korábbi látogatásakor fegyvereket vagy utánzatokat látott a lakásban. A bezárkózó 32 éves férfit a TEK műveleti egysége elfogta.

Az albérlőt lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés gyanúja miatt előállították. A lakásban lefoglalt fegyvereket és lőszereket szakértő vizsgálja.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.