BKK közlemény
Kisiklott, de újra kapaszkodik a fogaskerekű
Ismét teljes vonalon jár a fogaskerekű vasút Budapesten a BKK tájékoztatása szerint.
2014.06.07 16:57MTI
Forrás: Wikipédia
A BKK korábbi tájékoztatása szerint a 60-as villamos, vagyis a fogaskerekű egy ideig műszaki okok miatt nem közlekedett a Városkút és a Svábhegy megálló között.
Az MTI tudósítója a helyszínről azt jelentette, hogy egy szerelvény egyik kocsija kisiklott.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


