Tűz ütött ki
Égnek a cipőtalpbetétek Csengerben
Teljes terjedelmében ég egy raktárcsarnok a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Csengerben
2014.05.25 15:14MTI
http://www.freedigitalphotos.net/Dan
A térségi katasztrófavédelem igazgatóság vasárnap délutáni tájékoztatása szerint kigyulladt az Ady Endre utcai, mintegy százötven négyzetméter alapterületű épület, melyben cipőtalpbetéteket tárolnak.
Az oltáshoz Mátészalkáról, Nyírbátorból és Kisvárdáról érkeznek a tűzoltóegységek, a helyszínre tartanak a megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat és a katasztrófavédelmi mobil labor szakemberei is.
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


