Alkatrészhiány
Kábeltolvajok miatt késnek a vonatok
Tolvajok rongálták meg a biztosítóberendezést a Karcag és Kisújszállás közötti vasúti pályaszakaszon. A Budapest-Debrecen-Nyíregyháza vonalon késésekre kell számítani.
2014.05.10 18:53HavariapressA vasúti jelző- és biztosítóberendezéshez tartozó alkatrészeket loptak el, illetve rongáltak meg tolvajok szombaton délután a Karcag és Kisújszállás közötti szakaszon. A vasúttársaság ismeretlen tettes ellen feljelentést tett, a berendezés helyreállítását megkezdték. A vonatok 10-15 perces késéssel közlekednek a nyíregyházi vonalon.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


