Már megint a cigi
Fegyveres rablót keres a rendőrség
A bolti kamera felvételei alapján a lakosság segítségét kérve keresi a rendőrség egy székesfehérvári dohánybolt kirablóját.
2013.10.26 07:55MTI
A rabló Székesfehérváron, a Prohászka Ottokár úton lévő nemzeti dohányboltot rabolta ki pénteken 18 óra 02 perckor.
A férfi fegyvert vagy annak utánzatát a kezében tartva szólította fel az eladókat, hogy nyissák ki a kasszát. Abból a pénzt zsebre tette, majd gyalog távozott.
A tettes 25 év körüli, mintegy 170 centiméter magas, és sötét színű dzsekit viselt, alatta egy szürke színű cipzáros felső volt. Ennek kapucniját a fejére húzta, míg arcát egy kendővel takarta el. Farmernadrágot és fekete színű cipőt viselt.
A police.hu honlapján közzétették a bolt kamerája által rögzített videót a rablásról, kérik azok jelentkezését, akik ezen felismerik a tettest.
Az ügyben a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság bűnügyi osztálya folytatja az eljárást.