Autógumik gyulladtak meg
Égett gumiszag egy lángoló fővárosi lőtéren
Régi autógumik gyulladtak meg a fővárosi XVI. kerületi Margit utcában.
2012.08.25 21:50MTIEgy lezárt lőtér területén csaptak fel a lángok szombat este - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Kisdi Máté elmondta, hogy a gumihulladék körülbelül 150-200 négyzetméteres területen ég, a tűz oltásán húsz tűzoltó dolgozik. Jelenlegi információjuk szerint senki nem sérült meg.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


