Oroszlány
Öt métert zuhant: a patakmederben lelte halálát
Belezuhant egy patak medrébe és a helyszínen meghalt egy 32 éves helyi férfi kedd hajnalban Oroszlányban.
2012.08.21 14:45MTIA hírt Léber Gabriella, a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel. Mint elmondta: szemtanúk szerint a férfi elvesztette az egyensúlyát és öt métert zuhant a Rákóczi út melletti patak medréig. A haláleset körülményeit közigazgatási eljárás keretében vizsgálják.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


