Hiba a számításban

Már értékesítik a be sem jelentett Palmot

A Sprint elektronikai cikkeket értékesítő áruházlánc elkezdte az új Palm Treo 800w értékesítését, habár azt még sem a gyártó sem pedig a forgalmazó telefontársaság nem jelentette még be.

2008.07.14 09:14Z., ma.hu

A 800w támogatja a 802.11b/g Wi-Fi szabványokat, és van benne beépített GPS chip, ami a városi navigációt is lehetővé teszi. A készülék természetesen 3G képes, és van benne Bluetooth is (Bluetooth 2.0+EDR), amire sztereó kékfogas fülhallgató is köthető.


A készülékbe legfeljebb 8 gigás microSDHC kártya tehető, a beépített 2 megapixeles kamera pedig videó rögzítésére is képes. Az okostelefon Windows Mobile 6.1 Professional platformot futtat, és előretelepített Mobile Office is van rajta, amivel Word és Excel dokumentumokat is szerkeszthetünk. A készülék ezen felül push emailt is támogat, és elérhető rajta a Sprint TV szolgáltatás is.

A készülék kétéves hűségnyilatkozattal 350 dollárért kapható, hűség nélkül 600 dollárért vásárolható meg.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.