Az ország lakosságának a fele elszegényedett
Navracsics: a megszorítások politikája zsákutca
Navracsics Tibornak egy prágai lapban megjelent nyilatkozata szerint Magyarország számára a megszorításokon alapuló gazdaságpolitika zsákutca, mert az ország lakosságának a fele el van szegényedve és nincs már szabadon felhasználható pénzforrása.
2011.04.12 12:39MTI"A megszorításokon alapuló politika számunkra zsákutca" - jelentette ki a miniszterelnök-helyettes, közigazgatási és igazságügyi miniszter abban az interjúban, amelyet a Hospodárské Noviny című cseh gazdasági és politikai napilap közölt kedden.
"Megpróbálunk több pénzt adni a kisebb és közepes nagyságú cégeknek, a növekedés élénkítéséhez azonban több motorra van szükségünk. A válságadó szükséges, de nem kellemes megoldás volt" - fejtette ki a kormány elképzeléseit Navracsics.