Állatvédelem
Nagy erőkkel keresik a szomjazó gólyát megmentő Árpádot
A Hétkúti Wellness Hotel és Lovaspark keresi Nagy Árpádot, hogy személyesen mondhasson köszönetet emberséges tettéért. Wellnesshétvégével köszönnék meg a szomjazó gólyát megmentő férfi segítségét.
2026.08.06 12:16ma.huA Hétkúti Wellness Hotel és Lovaspark felhívást tett közzé, amelyben Nagy Árpádot keresik, hogy megköszönjék neki azt a segítséget, amelyet egy szomjazó gólya megmentése érdekében nyújtott.
A szálloda közlése szerint szeretnék meglepni őt és családját egy pihentető wellness-kikapcsolódással, elismerve azt az emberséges gesztust, amellyel gondoskodott a kiszáradással küzdő madárról.
Arra kérik azokat, akik ismerik Nagy Árpádot, vagy kapcsolatba tudnak lépni vele, hogy juttassák el hozzá az üzenetet, és kérjék meg, jelentkezzen a szállodánál.
A Hétkúti Wellness Hotel és Lovaspark hozzátette: birtokuk évről évre számos gólyának ad otthont, ezért különösen fontosnak tartják a vadon élő madarak védelmét, és nagyra értékelik azokat, akik hasonló odafigyeléssel segítik az állatokat a rendkívüli aszály idején.
A Magyar Közút Nonprofit Zrt. közölte, hogy felvette a kapcsolatot a Hétkúti Wellness Hotel és Lovasparkkal annak érdekében, hogy összekösse a szállodát a szomjazó gólyát megmentő Nagy Árpáddal. A társaság a felhíváshoz kommentelve azt írta: "Felvettük velük a kapcsolatot, összekötjük az érintetteket! Büszkék vagyunk kollégáinkra, köszönjük munkájukat!"
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


