Környezetszennyezés
Visszavitette a II. kerület a szabálytalanul kidobott hulladékot tulajdonosának
Rajtahagyták a dobozokon a kiszállítási címet, így nem volt nehéz dolgok a városrendészeknek.
2022.07.16 08:08ma.hu"Előfordul a hogy a szabálytalanul kirakott hulladék eredete könnyen azonosítható. Így történt a Csatárka úton is, ahol a szelektív üveggyűjtőhöz helyeztek ki nagy mennyiségű papírhulladékot, amelyet egy Felső Zöldmáli úton lévő háztól hoztak ide" - írta a II. kerület alpolgármestere, Dr. Varga Előd Bendegúz Facebook-oldalán.
Így a nem kis mennyiségű hulladékot a kerületi városrendészek visszavitték a feladónak. "Természetesen előfordul az is, hogy a megbízott hulladékszállító cég jár el szabálytalanul. Az ilyen esetek miatt érdemes megőrizni a számlát, hiszen hatósági eljárás indul a szemetelés miatt, és így biztosan a felelős kapja a büntetést" - tette hozzá a politikus.
Fontos, hogy a szelektív hulladékgyűjtőket a rendeltetésüknek megfelelően használjuk! Ne dobjunk bele más típusú szemetet, és főleg ne tegyünk a gyűjtőn kívülre nem oda való hulladékot!
Vigyázzunk a környezetünkre!
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


