Kormányzati intézkedések és tervek

Hétfő este három országos tévé közvetíti a kormányfő felszólalását

Gyurcsány Ferenc hétfői parlamenti felszólalását követően három országos televízió is sugározza a kormányfő rövid beszédét.

2009.02.15 18:50ma.hu

Gyurcsány Ferenc hétfői parlamenti felszólalását követően három országos televízió is sugározza a kormányfő rövid beszédét.

A beszéd, amely a közszolgálati, valamint két kereskedelmi csatorna műsorán is látható lesz, az Országgyűlés előtt a nap folyamán ismertetett kormányzati intézkedéseket és terveket foglalja össze röviden.

A kormányfő beszédének célja, hogy közvetlen tájékoztatást adjon az állampolgároknak az elmúlt húsz év legátfogóbb és legmélyebb, Magyarország megújítását és átalakítását célzó javaslatokról.

A rövid televíziós beszéd sugárzását a Miniszterelnöki Kabinet munkatársai kezdeményezték, a televíziós társaságok pedig helyt adtak a kérésnek.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.