Fejbe lőtte kislányát
Első fokon 18 évet kapott az abonyi gyerekgyilkos
Első fokon 18 év börtönre ítélte a Budapest Környéki Törvényszék szerdán azt a férfit, aki 2012 augusztusában fejbe lőtte kislányát abonyi házukban, majd öngyilkosságot kísérelt meg.
2014.02.19 11:49MTI
freedigitalphotos.net
A férfit 10 évre a közügyektől is eltiltották. A Szegedi Gyöngyvér vezette bírói tanács a 45 éves férfit előre kitervelten, aljas indokból, 14. életévét be nem töltött személy ellen, védekezésre képtelen személy sérelmére elkövetett emberölés bűntettében találta bűnösnek.
Az ítélet nem jogerős, mert a vádlott és védője fellebbez.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


