Ünnep
Kétszáztíz köbméter hulladék zuhant Budapestre a szilveszter alatt
Kétszáztíz köbméter hulladékot takarítottak össze a fővárosban szilveszter után.
2014.01.01 16:38MTI
Fotó: MTI
A Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. (FKF) szerda délután tájékoztatása szerint január elsején reggel 6 órakor kezdte meg a takarítást a közterület-fenntartó 15 munkagépe és 550 dolgozója. A Belvárosban, a Váci utcában, a Kis- és Nagykörúton, valamint Boráros téri, Ferenc körúti, Blaha Lujza téri, Nyugati téri, Kálvin téri, a Deák téri, valamint az Astoriánál lévő aluljáróban és környékükön a munkát kora délutánra fejezték be.
Mint írták: a hulladékszállítás rendjében nem volt változás. A szerdán esedékes területekről január elsején is elszállították el a szemetet, illetve a szelektív hulladékot.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


