20-30 percet kell várni
Késnek a vonatok a békéscsabai vonalon
Húsz-harminc percet késnek a vonatok a Szolnok-Békéscsaba-Lőkösháza szakaszon, miután szerda délután Kétegyháza és Szabadkígyós között egy fenntartási munkát végző külső kivitelező elvágott egy kábelt.
2016.01.06 17:39MTIUrbán Attila, a Mávinform sajtóügyeletese azt írta, hogy a kábelvágás miatt meghibásodott a biztosítóberendezés, ezért a két állomás között lassabban közlekednek a vonatok. Elromlottak a sorompók is, emiatt a Mávinform fokozott óvatosságra inti az autóvezetőket.
A helyreállítást várhatóan estére fejezik be - olvasható a közleményben.
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


