20-30 percet kell várni

Késnek a vonatok a békéscsabai vonalon

Húsz-harminc percet késnek a vonatok a Szolnok-Békéscsaba-Lőkösháza szakaszon, miután szerda délután Kétegyháza és Szabadkígyós között egy fenntartási munkát végző külső kivitelező elvágott egy kábelt.

2016.01.06 17:39MTI

Urbán Attila, a Mávinform sajtóügyeletese azt írta, hogy a kábelvágás miatt meghibásodott a biztosítóberendezés, ezért a két állomás között lassabban közlekednek a vonatok. Elromlottak a sorompók is, emiatt a Mávinform fokozott óvatosságra inti az autóvezetőket.

A helyreállítást várhatóan estére fejezik be - olvasható a közleményben.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.