Debrecenben
Gázcsonknak ütközött egy autó
Szivárog a gáz abból a csonkból, aminek egy autó ütközött neki Debrecenben szombat reggel.
2014.04.19 08:15MTIA józsai városrész Bodai utcában az autó egy kerítést átszakítva ütközött a gázcsonknak, a szivárgó anyag miatt megkezdték a szomszédos házakból az emberek biztonságos területre menekítését.
Az érintett kereszteződésben az utat teljes szélességében lezárták.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


