Folyamatos tájékoztatás a Facebookon
Megint jönnek, demonstrálnak - forgalomkorlátozások pénteken
2013. február 15-én, pénteken 17 és 20 óra között demonstráció miatt forgalomkorlátozásokra kell számítani a Belvárosban. A résztvevők létszámától függően korlátozhatják a közúti közlekedést, ami érintheti a tömegközlekedési járatokat is.
2013.02.15 11:33ma.hu
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


