Meghibásodott egy biztosítóberendezés
Késnek a vonatok a Budapest-Székesfehérvár vonalon
Elromlott a biztosítóberendezés, csütörtökön délután, Tárnok és Érd között, ezért a Budapest-Székesfehérvár vonalon késnek a vonatok.
2013.01.31 18:23HavariapressMeghibásodott a biztosítóberendezés, csütörtökön délután, Tárnok és Érd között, ezért a Budapest-Székesfehérvár vonalon átlagosan 20-30 perces késéssel közlekednek a vonatok.
A MÁV szakemberei megkezdték a hiba kijavítását, a menetrend szerinti közlekedés várhatóan a kora esti órákra helyreáll.
Kinyomtatom
Fórumozok róla
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


