Katasztrófa

Összeomlott egy bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület Székesfehérváron, ember a romok alatt

A hatóságok megkezdték a mentési munkálatokat.

2026.06.01 12:50MTI

Összeomlott egy bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület Székesfehérváron hétfőn, egy ember a romok alá szorult - tudta meg az MTI, az értesülést megerősítette a Fejér Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője.

A helyszínen vannak a székesfehérvári hivatásos tűzoltóság egységei, amelyek megkezdték a mentési munkálatokat, de további mentőegységek és keresőkutyás csapatok is érkeznek. miközben a hatóságok megkezdték a mentési munkálatokat.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.