Katasztrófa
Összeomlott egy bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület Székesfehérváron, ember a romok alatt
A hatóságok megkezdték a mentési munkálatokat.
2026.06.01 12:50MTIÖsszeomlott egy bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület Székesfehérváron hétfőn, egy ember a romok alá szorult - tudta meg az MTI, az értesülést megerősítette a Fejér Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője.
A helyszínen vannak a székesfehérvári hivatásos tűzoltóság egységei, amelyek megkezdték a mentési munkálatokat, de további mentőegységek és keresőkutyás csapatok is érkeznek. miközben a hatóságok megkezdték a mentési munkálatokat.
Kinyomtatom
Hozzáadom a könyvjelzőhöz
Küldd ide: Delicious
Küldd ide: Digg
Küldd ide: Facebook
Küldd ide: myspace
Küldd ide: twitter


